Toptan Satışlar 
ALPET,  Türiye’nin her noktasında çalışan ve üreten kuruluşlara toptan akaryakıt tedarik edebilmekte, kalitesi ve hizmet ayrıcalıklarıyla zamanında teslimatlar yapabilmektedir.

Kamu Satışları

ALPET Türkiye’nin her yanında kamu kurum ve kuruluşları için akaryakıt tedarik etmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Deniz Satışları 

ALPET, Dahili Kabotaj içerisinde sefer yapan tüm deniz araçlarına, ÖTV’li ve ÖTV’siz  yakıt ikmali yapabilme yetki ve imkanlarına sahiptir. Markasından aldığı güç ile Giresun, Samsun, Sinop, İzmit, Bandırma, Aliağa, İzmir Güzelbahçe, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya, Mersin limanlarından ve Kumkapı/İstanbul, İskenderun'da bulunan akaryakıt deniz tankerlerinden yılın her günü ikmal yapabilme kabiliyetine ulaşmıştır. Sahip olduğu deniz tankerleri ile doğrudan deniz araçlarına yakıt ikmal hizmeti sunabilmektedir.

Hızlı iletişim ve sahada kurduğu geniş kadro ile teslimatlar şirket kontrolü altında ve güven içerisinde yapılmaktadır. Özel Tüketim Vergisi Genel Tebliğinde yazan tüm kural ve koşullara harfiyen uymayı ilke edinmiş yönetimi ile müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

İletişim, sürat, disiplin ve yeniliklere açık yapısıyla kısa sürede pazarın liderleri arasına girmeyi başarmıştır.

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ;

Deniz Yakıtları Satış Bölümü:

Tel:  0212 463 60 00 
Faks: 0212 465 38 09
denizsatislari@alpet.com.tr

Deniz Yağları Satış Bölümü:

Tel:  0216 369 10 41 
Faks: 0212 369 10 15
alpetmarine@alpet.com.tr

Adres:Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12 EGS Business Park B2 Blok Kat:10 34149 Bakırköy-İSTANBUL