Temelleri 1950’li yıllarda Mehmet Altınbaş tarafından Gaziantep’te atılan Altınbaş Holding, bugün 5.000 kişiye ulaşan istihdamıyla Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. 70 yılı aşkın başarı yolculuğunda, hizmet verdiği sektörlerde fark yaratan holding ünvanıyla devam eden Altınbaş Holding; bugün enerji, finans, mücevherat, lojistik ve eğitim alanlarındaki markalarıyla birbirinden önemli başarılara imza atmaktadır.

Altınbaş Holding elde ettiği tecrübeleri ile bünyesinde bulunan her sektörde gerçekleştirdiği yatırımlarla, ülkeye fayda sağlamak için hep daha ilerisini hedefleyerek çalışmaktadır. Yaptığı uluslararası yatırımlarla her geçen yıl ülke ekonomisine artı değer katmaya ve faaliyet gösterdiği tüm alanlarda yenilikçi uygulamalarla, dönüşen dünyaya uyum sağlamayı amaç edinmektedir. Bu doğrultuda teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda verimli şirketler yaratarak, memleketine ve milletine fayda sağlamak için çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Altınbaş Holding değerlerinden vazgeçmeden fark yaratmak için çıktığı bu yolda; müşterileri,  çalışanları ve iş ortakları ile daha büyük bir aileye dönüşürken, içinde bulunduğu topluma fayda sağlamayı öncelikli hedefleri arasına almaktadır.